کاکتوسلند تیمی خلاق و مبتکر است که در نظر دارد با ارئه هدایای تبلیغاتی ارزشمند و خلاقانه فصل جدیدی از ارزش آفرینی برای برند شما را به ارمغان بیاورد
09210209273 info@kaktoosland.ir

هدیه تبلیغاتی سبز چیست؟

هدیه تبلیغاتی سبز

هدیه تبلیغاتی سبز چیست؟

هدیه تبلیغاتی سبز یا green gift چیست؟ هدیه تبلیغاتی سبز یکی از تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی.

هدیه تبلیغاتی سبز

معمولا در مناسبت های خاص و عید نوروز ، مدیران سازمان ها و شرکت ها به دنبال انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خاص و تاثیرگذار برای پرسنل ، شرکای تجاری و مشتریان خود هستند.
تجربه نشان داده است شرکت‌ها و سازمان ها بودجه های سنگینی برای تبلیغات برند خود و دادن هدایای تبلیغاتی اختصاص می دهند که از جمله این هدایا میتوان به سر رسید ها و خودکار و لیوان های تبلیغاتی اشاره کرد که در لا به بلای سایر هدایای تبلیغاتی گم می شوند و یا به عنوان دفتر یادداشت مورد استفاده قرار می گیرند .
با کمی مطالعه می توانیم با کمترین هزینه، بیشترین اثر بخشی را در تبلیغات خود و در برانگیختن احساسات مخاطبان خود داشته باشیم.

چرا هدیه تبلیغاتی سبز؟

یک هدیه تبلیغاتی خوب و خلاقانه میتواند بهترین نماینده از برند شما در محل زندگی یا محل کار مشتریان و پرسنل سازمانی شما باشد که هدیه سبز بهترین نمونه این هدایا است. هدیه تبلیغاتی سبز نه تنها بیشترین تاثیر را از لحاظ عاطفی و احساسی به مشتریان شما منتقل می کند بلکه تاثیر مثبتی در روحیه اطرافیان آنها دارد و نظر آنها را نیز به خود جلب می کند. این هدایای تبلیغاتی زنده می توانند با رشد خود موجب رشد و ماندگاری هر چه بیشتر برند شما در ذهن مخاطبانتان شوند.

هدایای سبز از جمله هدایایی هستندکه بیشترین تاثیر را بر روحیه مشتریان و پرسنل شرکت شما دارند و با قرار گرفتن بر روی میز کار مخاطبان شما بهتر و بیشتر در معرض دید قرار میگیرند و برند شما را در ذهن مخاطبان شما و اطرافیان آنها تثبیت میکنند.
هدیه سبز از آن دسته هدایایی است که شما با دادن این هدیه، هدیه خود را چند بار فروخته اید به این منظور که مخاطب شما میتواند احساس حاصل از دریافت هدیه سبز را به همسر و فرزندان خود منتقل کند در این صورت هم شخص احساس می‌کند که هدیه گرفته و هم کل خانواده او این احساس را خواهند داشت.
هدیه سبز یا همان دادن گل‌ها و گیاهان به مخاطبان خود که از گذشته در میان افراد مرسوم بوده دلایل خاصی دارد که از جمله آن می توان به تاثیر گیاهان بر روحیات انسان اشاره کرد.
پژوهش‌ها نشان می‌دهد نگاه کردن به گل ها و گیاهان باعث برانگیخته شدن احساس شادی، آرامش و طراوت در افراد می‌شود و غم و اندوه و ناراحتی را از انسان ها دور می‌کند و ما میتوانیم با دادن هدیه ای سبز این احساسات را در مخاطبان خود ایجاد کنیم .

هدیه سبزهدایای تبلیغاتی سبز برای زندگی سبز

هدیه سبز به عنوان هدیه زیست محیطی در بین دوستداران طبیعت طرفداران زیادی دارد چرا که هدایای سبز نه تنها مثل برخی از هدایا که نیاز به قطع درختان و استفاده از آنها برای تولید این هدایا دارند نیستند، بلکه خود به هدیه دوستدار محیط زیست نوعی حمایت از محیط زیست می باشد . همچنین دوستداران طبیعت با دادن هدایای سبز رسالت خود را در افزایش فرهنگ حفاظت از محیط زیست و حفظ منابع طبیعی ایفا میکنند.

کاکتوسلند برای شما هدایایی را فراهم آورده است که با دادن آن به مشتریان و پرسنل خود هم می توانید آن ها را شگفت زده کنید و هم خود را در ذهن آنها تثبیت کنید همچنین می توانید با این کار در راستای کمک به محیط زیست خود قدمی هر چند کوچک برداشته باشید.

green gift هدیه سبز

ارسال دیدگاه

سبد خرید شما