کاکتوسلند تیمی خلاق و مبتکر است که در نظر دارد با ارئه هدایای تبلیغاتی ارزشمند و خلاقانه فصل جدیدی از ارزش آفرینی برای برند شما را به ارمغان بیاورد
09210209273 info@kaktoosland.ir

هدیه تبلیغاتی

چرا باید هدیه تبلیغاتی بدهیم؟

یکی از روش های موثر و کارآمد در افزایش سهم خود از بازار موجود و بالا بردن میزان وفاداری مشتریان و پرسنل شرکت به برند خود، دادن هدیه تبلیغاتی ماندگار و خاص است. مهمترین وظیفه مدیران ترغیب مشتریان و جلب توجه آنها برای استفاده از محصولات و خدمات شرکت خود می باشد تا بتواند درصد بیشتری از بازار موجود را به محصولات شرکت خود اختصاص دهد. یکی از روش هایی که بیشترین کارایی و اثربخشی را در جلب توجه مشتریان دارد ارائه هدیه تبلیغاتی جذاب و به یاد ماندنی به مشتریان است. مطمئنا یک هدیه تبلیغاتی ماندگار می تواند نقش مهمی در ماندگاری محصولات و خدمات یک برند در ذهن مشتریان خود ایجاد کند بنابراین یک هدیه تبلیغاتی ماندگار نقش بسزایی در حفط مشتریان یک برند و جذب مشتریان جدید دارد.
تحقیقات اخیر نشان می دهد ارائه هدیه تبلیغاتی میتواند یک استراتژی خوب و خلاقانه در زمینه بازاریابی محصولات و خدمات شرکت ها مورد توجه قرار گیرد.
مدیران با دادن هدیه تبلیغاتی هدفمند و خلاقانه به مشتریان و پرسنل خود این احساس را در آنها ایجاد می کنند که آنها برای شما اهمیت زیادی دارند و برای آنها ارزش قائلید و زمان خود را برای آنها صرف کرده اید.

مزیت های هدیه تبلیغاتی؟

• از مهمترین مزیت های یک هدیه تبلیغاتی مناسب و خلاقانه میتوان به ماندگاری بالای آن اشاره کرد. اگر به مشتریان و پرسنل سازمانی خود هدیه تبلیغاتی خلاقانه ارائه دهیم آن را برای مدت زمان بیشتری نزد خود نگهداری می کنند که این موجب افزایش وفاداری مشتریان و پرسنل سازمان به برند ما می شود.
• هدایای تبلیغاتی نسبت به سایر تبلیغات هزینه کمتری دارند و مانند تبلیغات رسانه ای زود گذر نمی باشند، با اختصاص بودجه کمتر و با دادن هدایای تبلیغاتی خلاقانه می توانیم برند خود را برای مدت زمان بیشتری در ذهن مشتریان تثبیت کنیم.
• هدایای تبلیغاتی می توانند افزایش رضایتمندی مشتریان، جذب مشتریان جدید، افزایش روحیه کاری پرسنل و افزایش فروش و بازدهی شرکت را به دنبال داشته باشند.

هدیه تبلیغاتی خاص

بهترین هدیه تبلیغاتی چیست؟

یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و سازمان ها در مراسم های خاص و اعیاد مختلف انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی برای مشتریان و پرسنل خود است تا بتوانند با دادن یک هدیه تاثیر مثبتی در ذهن آنها ایجاد کنند.
بهترین هدیه تبلیغاتی هدیه ای است که بیشترین تاثیر را بر روحیه ی مخاطبان ما داشته باشد و احساسات آنها را برانگیزد. بنابراین می توان گفت بهترین هدیه تبلیغاتی هدیه ای است که بتواند برند شما را برای مدت های طولانی در ذهن مخاطبان شما تثبیت کند و باعث افزایش وفاداری مشتریان شما نسبت به کالا و خدمات برند شرکت شما شود.
یک هدیه تبلیغاتی مناسب و خلاقانه میتواند بهترین نماینده از برند شما در محل زندگی یا محل کار مشتریان و پرسنل سازمانی شما باشد که هدیه سبز بهترین نمونه این هدایا است. هدیه تبلیغاتی سبز نه تنها بیشترین تاثیر را از لحاظ عاطفی و احساسی به مشتریان شما منتقل می کند بلکه تاثیر مثبتی در روحیه اطرافیان آنها دارد و نظر آنها را نیز به خود جلب می کند. این هدیه تبلیغاتی زنده می تواند با رشد خود موجب رشد و شناسایی هر چه بیشتر شرکت و برند شما به مخاطبان خود شود.

ویژگی های هدیه تبلیغاتی ماندگار و اثرگذار

 

در هنگام تهیه هدایای تبلیغاتی باید ویژگی ها و خصوصیات مشتریان و سایر مخاطبان مورد نظر خود را مورد تحلیل قرار دهید تا بتوانید با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی ماندگار و خلاقانه خود را برای مدت زمان بیشتری در ذهن آنها جای دهید . بنابراین یک هدیه تبلیغاتی مناسب باید به صورت هوشمندانه انتخاب شود تا بتواند به مخاطبان خود حس خوشایند و با ارزش بودن القا کند و بیشترین تاثیر را بر روحیه آنها داشته باشد و در میان این احساسات پیام همیشه مرا به خاطر بسپار را به آنها منتقل کند.
هدیه تبلیغاتی اثرگذار باید بتواند ذهن مشتریان و مخاطبان خود را روزانه به خود درگیر کند و حس یک تجربه خوب را به آنها منتقل کند و هدیه ای برای ایجاد انگیزه در مشتریان و مخاطبان برای شناخت بیشتر کالا و خدمات آن برند باشد.
مدیران شرکت ها با کمی مطالعه و تحقیق می توانند ماندگارترین هدیه تبلیغاتی را برای مشتریان و پرسنل خود تهیه کنند و با دادن این هدایای تبلیغاتی ماندگار به آنها ذهنیتی خوب از برند خود در ذهن مخاطبان خود بسازند.
ما در کاکتوسلند همواره سعی کرده ایم تا اثرگذارترین و ماندگارترین هدایای تبلیغاتی را با طراحی زیبا و خلاقانه و با بسته بندی منحصر به فرد به شما پیشنهاد دهیم که بیشترین تاثیر را بر روحیه مشتریان و پرسنل شرکت شما داشته باشد. هدایای تبلیغاتی ما نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند .
هدف سازمانی ما ارائه هدیه تبلیغاتی ماندگار با کیفیت بالا و دقت فراوان و تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطبان برای جلب رضایت مشتریان خود است که در این مسیر رضایت مشتریان بهترین هدیه برای ماست.

جهت مشاوره و یا سفارش هدیه تبلیغاتی سفارشی سازی شده برای برند خود با ما تماس بگیرید
۰۹۲۱۰۲۰۹۲۷۳
۰۹۱۹۷۵۵۶۹۸۹