کاکتوسلند تیمی خلاق و مبتکر است که در نظر دارد با ارئه هدایای تبلیغاتی ارزشمند و خلاقانه فصل جدیدی از ارزش آفرینی برای برند شما را به ارمغان بیاورد
09210209273 info@kaktoosland.ir

هدیه تبلیغاتی خلاقانه

هدیه دادن سنتی دیرینه یا روشی مدرن:

 

شاید برای شما دانستن این مطلب جالب باشد که تاریخچه ی هدیه دادن به هزاران سال پیش که هنوز تمدن ها شکل نگرفته بودند ، بازمیگردد . با تکیه بر این موضوع در می یابیم که این عمل یکی از قدیمی ترین فعالیت های انسانی به شمار می رود که برای قدردانی و خوشحال کردن افراد به کار می رفته است .
در این دوران نیز هدیه دادن به یکی از مهمترین بخش های فرهنگ زندگی ما تبدیل گشته است که نمایانگر عواطف و احساسات ما به یکدیگر می باشد .
با هدیه دادن به دیگران ، علاوه بر خوشحال نمودن شخص مقابل ، احساس خوشایندی نیز در وجود ما شکل خواهد گرفت ؛ چون باور به این امر که توانسته ایم شخصی را شاد کنیم ، موجب خوشنودی روح کمالگرای ما خواهد شد .
تهیه ی هدیه تبلیغاتی مناسب به ظاهر کار ساده و بدون زحمتی به نظر می آید ؛ اما برخلاف آنچه که تصور می شود ، کار سخت و پیچیده ای است . برای این کار حتما باید روحیه ی مخاطبتان را در نظر داشته باشید .
اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید ، بدون شک باید برای جلب رضایت مشتری و رسیدن به میزان فروش بیشتر ، قدم های مهمی بردارید و امتیازاتی را برای مشتریان خود در نظر بگیرید . در واقع هدیه دادن می تواند تبعات حائز اهمیتی را برای شما به دنبال داشته باشد . برای انجام این کار لازم است که شما اطلاعات کافی و مناسبی از مشتریان و یا حتی کارمندان خود در دست داشته باشید تا بتوانید یک هدیه تبلیغاتی کارآمد و مناسب تهیه کرده تا به اهداف موردنظر خود دست پیدا کنید .

هدایای تبلیغاتی خلاقانه:

یکی از موفق ترین راهکارها برای بازاریابی و مشتری مداری ، تخصیص هدایای کوچک و البته قابل توجه تحت عنوان هدیه تبلیغاتی برای مشتریان می باشد . استفاده از محصولات تبلیغاتی به عنوان هدیه ، می تواند این مفهوم را به مخاطب منتقل کند که شما به عنوان فروشنده یا ارائه دهنده ی خدمات ، برای مشتری ها و مخاطبان خود ارزش خاصی قائل هستید و مسلماً در عرضه ی محصولات و خدمات دهی نیز مشتری و نیازهایش را در نظر میگیرید . اهدای این هدایای تبلیغاتی به افراد مورد نظرتان ، باعث جلب اعتماد آنها و افزایش حس رضایتمندی نسبت به شما خواهد شد .

 

هدیه تبلیغاتییک نمونه از هدایای تبلیغاتی مناسب و کاربردی موجود در کاکتوسلند

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب :

شما ممکن است به دلایل مختلف اعم از شروع سال نو ، اعیاد مذهبی و یا مناسبت های مهم کاری اقدام به دادن هدیه به کارمندان ، پرسنل و مشتری های خود نمایید . برای تهیه ی یک هدیه ی مناسب ، شما نیازمند گذراندن زمانی طولانی برای انتخابی دقیق و هوشمند هستید باید علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه و روحیات مخاطب خود ، از جنبه ی اقتصادی نیز این موضوع را بطور کامل بررسی کنید . برای تصمیم گیری صحیح و مدیریت بهتر این موضوع ، به یک شرکت هدیه های تبلیغاتی مراجعه نمایید تا مشاوره و راهنمایی های لازم را به شما ارائه نمایند .
مجموعه ی کاکتوسلند ، با طراحی مستقل و تولید هدایای تبلیغاتی خاص ، در این زمینه به شما کمک خواهد کرد . ما در این مجموعه سعی داریم با ارائه ی مشاوره ی صحیح و طراحی دقیق ، به خواسته های شما پاسخ دهیم تا شما را به سوی هدف هایتان یاری کنیم .
یکی از تفاوت های بارز این مجموعه با دیگر شرکت ها و مجموعه ها ، خلاقیت در طراحی و در نظر گرفتن هدیه تبلیغاتی خلاقانه و جذاب با کارایی بیشتر و هزینه ی کمتر نسبت به سایر شرکت ها می باشد .
برای آشنایی بیشتر شما با محصولات هدایای تبلیغاتی کاکتوسلند ، نمونه ای از کارهای این مجموعه را به شما معرفی خواهیم کرد .

نمونه ای از طراحی های خاص هدایای تبلیغاتی مجموعه کاکتوسلند

هدیه تبلیغاتی سبز :

با شنیدن این عنوان ناخودآگاه در ذهن های ما گل ها و گیاهان تداعی می شوند . این یادآوری همواره برای ما دل نشین و آرامش بخش است ؛ چرا که انسان بطور ذاتی و غریزی به طبیعت و نشانه های آن کشش و تمایل دارد .

 

هدیه سبزگیاهان ساکولنت و کاکتوس ؛ مناسب اهدا به عنوان هدیه سبز

 

یکی از راه حل هایی که باعث برقراری ارتباط در طول زندگی روزمره بین ما و طبیعت می شود و آرامش روحی را برای ما به ارمغان می آورد ، استفاده از گیاهان در منزل و محیط کار می باشد ؛ به همین جهت یکی از مناسب ترین هدایای تبلیغاتی پیشنهادی ما به شما ، هدیه سبز می باشد . این هدایا قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی سازمانی را دارا هستند و علاوه بر تمام فوایدی که برای سلامتی و آرامش انسان به دنبال دارد ، این هدایا نشانه ی اهمیت دادن شما به طبیعت و محیط زیست نیز می باشد و تبلیغی است برای ترویج فرهنگ احترام گذاشتن و ارزش نهادن به طبیعت و محیط زیست پیرامون خود .

ویژگی های هدیه تبلیغاتی ماندگار و اثرگذار

 

در هنگام تهیه هدایای تبلیغاتی باید ویژگی ها و خصوصیات مشتریان و سایر مخاطبان مورد نظر خود را مورد تحلیل قرار دهید تا بتوانید با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی ماندگار و خلاقانه خود را برای مدت زمان بیشتری در ذهن آنها جای دهید . بنابراین یک هدیه تبلیغاتی مناسب باید به صورت هوشمندانه انتخاب شود تا بتواند به مخاطبان خود حس خوشایند و با ارزش بودن القا کند و بیشترین تاثیر را بر روحیه آنها داشته باشد و در میان این احساسات پیام همیشه مرا به خاطر بسپار را به آنها منتقل کند.
هدیه تبلیغاتی اثرگذار باید بتواند ذهن مشتریان و مخاطبان خود را روزانه به خود درگیر کند و حس یک تجربه خوب را به آنها منتقل کند و هدیه ای برای ایجاد انگیزه در مشتریان و مخاطبان برای شناخت بیشتر کالا و خدمات آن برند باشد.
مدیران شرکت ها با کمی مطالعه و تحقیق می توانند ماندگارترین هدیه تبلیغاتی را برای مشتریان و پرسنل خود تهیه کنند و با دادن این هدایای تبلیغاتی ماندگار به آنها ذهنیتی خوب از برند خود در ذهن مخاطبان خود بسازند.
ما در کاکتوسلند همواره سعی کرده ایم تا اثرگذارترین و ماندگارترین هدایای تبلیغاتی را با طراحی زیبا و خلاقانه و با بسته بندی منحصر به فرد به شما پیشنهاد دهیم که بیشترین تاثیر را بر روحیه مشتریان و پرسنل شرکت شما داشته باشد. هدایای تبلیغاتی ما نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند .
هدف سازمانی ما ارائه هدیه تبلیغاتی ماندگار با کیفیت بالا و دقت فراوان و تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطبان برای جلب رضایت مشتریان خود است که در این مسیر رضایت مشتریان بهترین هدیه برای ماست.

جهت مشاوره و یا سفارش هدیه تبلیغاتی سفارشی سازی شده برای برند خود با ما تماس بگیرید
۰۹۲۱۰۲۰۹۲۷۳
۰۹۱۹۷۵۵۶۹۸۹

سبد خرید شما